GençKal

 

KalDer bünyesinde yer alan GençKal (Genç KalDer’liler), kalite ve çağdaş yönetim anlayışını öğrenip içselleştirecek, liderlik niteliklerine sahip üniversite öğrencilerinden oluşan gönüllü bir topluluktur.

KalDer olarak geleceğe yaptığımız en büyük yatırımı GençKal üyeliği olarak görmekteyiz. Bu doğrultuda 2016 yılında üniversite eğitimine devam eden 18-26 yaş arasındaki gençlerle birlikte Genç KalDerliler (GençKal) topluluğu işleyişi yeniden organize edildi. 2019 yılı itibariyle yaklaşık 81 üniversite öğrencisine ulaşan GençKal ekibine, kaliteyle ilgili bilinç oluşturmak ve henüz kariyerlerinin başında kalite sistemleriyle ilgili temel bilgileri sağlamak amacıyla eğitim programları uygulanıyor. 

KalDer Ankara Şubesi olarak, öğrenciliği devam ederken Türkiye’nin en önde gelen sivil toplum kuruluşlarından birinde gönüllü olarak yer almak ve ülke çapında 2 binden fazla üyesi olan KalDer ailesine katılarak kariyerine kalite bilinciyle yön vermek isteyen siz gençleri aramızda görmek istiyoruz.

Üyelik formu için tıklayınız. (Üye olma isteği belirtilerek üyelik formu doldurulur ve ezgi.uysal@kalder.org adresine mail atılır.)

İletişim

Ezgi Uysal

Proje ve Gelişim Sorumlusu

ezgi.uysal@kalder.org

(0312) 447 48 68 

GençKal Ankara 2022 Faaliyet Raporu için Tıklayınız.

GençKal Ankara 2021-2. Dönem Faaliyet Raporu için tıklayınız.

GençKal Ankara 2021-1.Dönem Faaliyet Raporu için tıklayınız

GençKal Ankara 2019 faaliyet raporu için tıklayınız.